Kardiyolog Prof. Dr. Ilgın Karaca, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ndeki Görevine Geri Döndü…

Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Türkiye’deki Üniversiteler arasında; “Mühendislik alanında” önemli bir başarıya imza atarak, 125 Üniversite arasında; 6. sırada yer aldı.

         Fırat Üniversitesi Hastanesi’nden daha önce çeşitli nedenlerle ayrılan Öğretim üyeleri, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ın yoğun girişimleri sonucu geri dönmeye başladı.

         Fırat Üniversitesi Hastanesindeki görevinden daha önce ayrılan Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Ilgın Karaca, Fırat Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Anadilim Dalındaki görevine Ağustos ayı itibariyle başladı.

         Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, görevine başlayan Prof. Dr. Ilgın Karaca’ya başarılar dileyerek, bölge hastanesi konumunda bulunan Fırat Üniversitesi Hastanesi’nin gelişmesi için ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini vurguladı.

         Rektör Prof. Dr. Demirdağ, Fırat Üniversitesi Hastanesinin Akademik kadrosunu daha da güçlendirmek için konusunda deneyimli akademik personeli kazandırmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.