ASELSAN Yetkilileri Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı Ziyaret Etti

ASELSAN yetkilileri çeşitli çalışmalar ve incelemeler yapmak üzere Fırat Üniversitesi’ne geldi.

        ASELSAN yetkilileri çeşitli çalışmalar ve incelemeler yapmak üzere Fırat Üniversitesi’ne geldi.

         Fırat Üniversitesi’ne gelen ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Suat Bengür, Ulaşım Sistemleri Grup Başkanı Seyit Yıldırım, Mühendislik Grup Başkanı Bülent Bilgin, Elektrikli Araç Sistemleri Program Müdürü Ali Murat Topçu ve ASELSAN Danışmanı Mustafa Kayer Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

         ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Suat Bengür, Fırat Üniversitesi ile çeşitli çalışmalar yapmak için incelemeler yapmak üzere Elazığ’a geldiklerini belirterek, burada mühendislik alanındaki öğretim üyeleri ile bir araya geleceklerini, yapılacak çalışmalarda neler yapılabilir konularında fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

         Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, Fırat Üniversitesi olarak ASELSAN ile çeşitli projeler yapmak istediklerini belirtti.

         Ziyaret sonunda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ günün anısına ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Suat Bengür’e plaket takdim etti.

         Ziyarette, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Genel Sekreter Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, Teknokent Müdürü Prof. Dr. Erhan Akın ile Bilgi İşlem Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Galip Aydın hazır bulundu.